Warszawskie Centrum Postępu Techniczno-Organizacyjnego Budownictwa

Działamy od 1982 roku

ISO 9001:2015

WACETOB od 14 marca 2008 roku ma Certyfikat potwierdzający, że System Zarządzania Jakością spełnia wymagania normy EN ISO 9001. System Zarządzania Jakością odgrywa w naszej firmie ważną rolę, z uwagi na to, że wykonujemy usługi dla wielu Zleceniodawców i ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Wprowadzenie narzędzi i rozwiązań systemowych, procedur i procesów pozwala nam na doskonalenie realizacji usług i monitorowanie zadowolenia interesariuszy (otoczenia zewnętrznego), a także na spełnianie wymagań pracowników i właścicieli firmy (otoczenia wewnętrznego) oraz zapewnienie rozwoju firmy poprzez pozyskiwanie nowych Klientów.

Zaufanie naszych Klientów budujemy poprzez:

  • rzetelną i terminową realizację usług,
  • solidność i wysoki poziom przygotowania merytorycznego pracowników,
  • doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

Pragniemy pomóc naszych Klientom, tak aby proces inwestycyjny przez nich realizowany we wszystkich jego fazach przebiegał sprawnie i efektywnie, wykorzystując ponad trzydziestoletnie doświadczenie eksperckie w budownictwie firmy WACETOB.

Certyfikat zatwierdzenia, potwierdzający, że system Zarządzania Jakością WACETOB Sp. z o.o. spełnia wymagania normy ISO 9001:2015 jest ważny do 14 marca 2023 r. dla następującego zakresu działalności:

  • prowadzenie nadzorów budowlanych, opracowywanie ekspertyz, opinii, dokumentacji projektowych, przetargowych i kosztorysowych.

Pracownicy znają i stosują procedury, które są opisane w Księdze Jakości oraz Politykę Jakości, która odzwierciedla strategię i misję firmy.

Balbina Kacprzyk
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością